Gatavojaties iesniegt gada ienākumu deklarāciju? Lūdzu ņemiet vērā šos svarīgos norādījumus no BL Grāmatvedība:

✅ Jāiesniedz obligāti! Ja gada laikā jūs neesat samaksājis ienākuma nodokli pilnā apmērā, jums jāiesniedz gada ienākumu deklarācija. Šī ir obligāta prasība, un mēs jums palīdzēsim šajā procesā.

✅ Atgūstiet pārmaksāto nodokli! Neaizmirstiet pievienot deklarācijai maksājuma dokumentus, piemēram, čekus un kvītis, lai varētu atgūt pārmaksāto nodokli par attaisnotajiem izdevumiem. Mēs esam šeit, lai sniegtu jums detalizētu informāciju un palīdzētu saņemt maksimālo atmaksu.

✅ Termiņi ir svarīgi! Obligātā gada ienākumu deklarācija ir jāiesniedz noteiktajos termiņos. Atcerieties, ka no 1.marta līdz 1.jūnijam ir galīgais termiņš, bet, ja jūsu gada ienākumi pārsniedz 78 100 eiro, jums ir laiks iesniegt deklarāciju no 1.aprīļa līdz 1.jūlijam.

✅ Kam ir jāiesniedz deklarācija? Ja jums ir veikta saimnieciska darbība, ienākumi no ārvalstīm, neapliekami ienākumi vai citi nodokļiem pakļauti ienākumi, noteikti iesniedziet savu gada ienākumu deklarāciju. Mēs jums palīdzēsim noteikt, vai jums ir pienākums to izdarīt.

Mēs, BL Grāmatvedība, esam šeit, lai sniegtu jums profesionālu atbalstu visos jūsu grāmatvedības un nodokļu jautājumos. Uzticiet mums savas finanšu lietas, un mēs nodrošināsim, ka jūsu nodokļi tiek pienācīgi pārvaldīti un jūs varat mierīgi koncentrēties uz savu uzņēmējdarbību.

Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un kā mēs varam palīdzēt jums! 💼

Similar Posts