Par mums

Prezīzi & Efektīvi
Mainīgā biznesa vide nepārtraukti rada jaunus iespējas un izaicinājumus.
  • Pilna grāmatvedības apkalpošana nodrošina, ka Jums nav jādomā par grāmatvedības organizēšanu, tikai savlaicīgi jānogādā visi attaisnojuma dokumenti mūsu birojā.
  • Mēs rūpējamies par savu profesionālo izaugsmi, jo regulāri apmeklējam seminārus un kursus, kas veltīti jaunākajām izmaiņām likumdošanā.
  • Sniedzam atbildes un konsultējam klientus par ikdienas finanšu jautājumiem.
  • Informējam par aktuālajām izmaiņām nodokļu un grāmatvedības likumdošanā.
  • Pēc klienta vēlmēm, veicam bankas maksājumus, izrakstām rēķinus, kontrolējam debitoru un kreditoru atlikumus. 
  • Piedāvājam personāla un lietvedības darbu izpildi (rīkojumi, nolikumi, iesniegumi).
Mūsu komanda – izglītotas, progresīvas un gudras sievietes!
Galvenā grāmatvede

Lāsma Barskoviča

Nodokļi ir mans “lauciņš” – es tos saprotu un protu ar vieglumu izskaidrot citiem.
Grāmatvedes asistente

Laura Bekere

Ar prieku daru darbus, līdz ar to lietas ar vieglumu saliekas īstajā vietās.
Iegūstiet sertificētu grāmatvežu pakalpojumus, izjūtot individuālu pieeju un profesionālu servisu apvienojumā ar vairāku gadu pieredzi. 

BL Grāmatvedība ir ieguvusi prestižo A+ sertifikātu, kas apliecina tās ilgtspējīgo uzņēmējdarbības izaugsmi un spēju pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem, veiksmīgi attīstot uzņēmējdarbību.

A+ zīmols ir atpazīstams un zināms kā uzņēmējdarbības kvalitātes standarts. Šis sertifikāts ir vērtīgs apliecinājums tās uzņēmējdarbības izcilībai un gatavībai risināt nākotnes izaicinājumus.

Atsauksmes no klientiem:
“Man patīk, ka ikdienas darbos man nav jāuztraucas par grāmatvedības jautājumiem, jo zinu, ka BL grāmatvedība par visu parūpēsies. Profesionāla un patīkama sadarbība. Iesaku!”
Baiba Tiltiņa
SIA “Pūdernīca”, Valdes locekle
“Esam ļoti apmierināti ar sniegtajiem pakalpojumiem. Vienmēr laikus iesniegtas atskaites, tiek sniegtas precīzas atbildes uz mums neskaidrajiem jautājumiem un veikti efektīvi grāmatvedības risinājmi. Rekomendējam!”
Armands Uzraugs
SIA “Happycard” , Valdes loceklis
“Novērtēju, ka ikdienas darbos varu paļauties uz SIA “BL grāmatvedība” padomu, ieteikumiem un norādēm. Vienmēr laicīga darbu izpilde. Iedziļināšanās un personīga pieeja ikdienas jautājumu risināšanā. Iesaku ikvienam!”
Reinis Tiltiņš
SIA “Tiltin Group”, Valdes loceklis