Vai zinājāt, ka ikvienam uzņēmumam Latvijā ir pienākums iesniegt gada finanšu pārskatu? Tas attiecas uz komercsabiedrībām, kooperatīvajām sabiedrībām, Eiropas Ekonomiskās interešu grupām, individuālajiem uzņēmumiem un citiem. Gada pārskata iesniegšanas kārtību nosaka likums “Par gada pārskatiem un konsolidētajiem gada pārskatiem”, un to nepieciešams iesniegt Valsts ieņēmumu dienestam (VID).

Kā tas tiek darīts?

  • Gada pārskatu var iesniegt papīra formātā jebkurā VID klientu apkalpošanas centrā.
  • To var nosūtīt pa pastu uz VID adresi Talejas ielā 1, Rīga, LV-1987.
  • Visērtāk to izdarīt elektroniskā formātā, izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS).

Ir svarīgi ievērot visus likumā noteiktos termiņus, lai izvairītos no administratīvās atbildības. Jebkura kavēšanās vai nepilnību pievienošana var radīt nepatīkamas sekas.

Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība saistībā ar gada pārskata sagatavošanu un iesniegšanu, aicinām jūs sazināties ar mūsu grāmatvedēm vai zvanīt man Lāsmai Barskovičai. Mēs sniegsim detalizētu informāciju un palīdzēsim jums kļūt par BL Grāmatvedības klientu. Mūsu mērķis ir padarīt grāmatvedību vienkāršu un saprotamu ikvienam, nodrošinot kvalitatīvu atbalstu un konsultācijas.

Sazinieties, zvanot mums vai rakstot, un kļūstiet par daļu no BL Grāmatvedības ģimenes. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums sasniegt finanšu mērķus un nodrošinātu veiksmīgu uzņēmuma darbību!

Ar cieņu, BL Grāmatvedības komanda , t +371 29211857

Similar Posts