Ir svarīgi strādāt ar uzticamu un profesionālu grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju, un BL grāmatvedība ir tieši tas, kas nepieciešams. Mēs piedāvājam augstas kvalitātes grāmatvedības pakalpojumus par saprātīgu fiksētu mēneša maksu, lai jūs varētu koncentrēties uz sava biznesa attīstību, kamēr mēs rūpējamies par jūsu grāmatvedību.

BL grāmatvedība ir izcila grāmatvedības firma Latvijā, pateicoties mūsu pieredzējušajam komandai, kura vienmēr ir informēta par jaunākajiem nodokļu un grāmatvedības noteikumiem. Ar mums jūs vienmēr esat drošībā, jo mēs rūpējamies par jūsu grāmatvedības un nodokļu atbilstību.

Vēlamies atgādināt mūsu klientiem un visiem uzņēmumiem, ka līdz 1. maijam Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicina precizēt saimnieciskās pamatdarbības veidu, lai nodokļu maksātāji varētu pilnvērtīgi īstenot savas tiesības nodokļu jomā. Ja pamatdarbības veids 2023. gadā ir mainījies, par to ir jāpaziņo VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) līdz 1. maijam.

Informācija par pamatdarbības veidu nākamajā taksācijas gadā nav jāsniedz, ja saimnieciskās darbības pamatveids nav mainījies. Plašāku informāciju par šo jautājumu varat atrast VID tīmekļvietnē sadaļā “Nodokļi/Noderīgi/Paziņošanas un deklarēšanas pienākumi/Informatīvie un metodiskie materiāli”.

BL grāmatvedība vienmēr ir gatava jums palīdzēt ar visiem grāmatvedības jautājumiem, nodrošinot precīzus un uzticamus pakalpojumus, lai jūs varētu pilnībā koncentrēties uz sava biznesa veiksmi. Ja jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība, sazinieties ar mums jau šodien!

Similar Posts