VID aicina visus nodokļu maksātājus (gan fiziskas, gan juridiskas personas) apzināties tiesiskās sekas, kas iestājas, neveicot savlaicīgu un pilnīgu nodokļu nomaksu. Ja jau pirms nodokļu samaksas termiņa iestāšanās ir zināms, ka objektīvu iemeslu dēļ nebūs iespējams savlaicīgi un pilnā apmērā samaksāt aprēķināto nodokļu maksājumu, vai arī, ja jau ir izveidojies nokavēts nodokļu parāds, VID piedāvā iespēju veikt labprātīgu nokavēto nodokļu maksājumu samaksu.

VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS) parādīsies brīdinājums par kavētajiem nodokļu maksājumiem, un nodokļu parāds būs detalizēti atšifrēts pa maksājumu veidiem. Lai atvieglotu labprātīgu nodokļu parādu samaksu, nodokļu likumos ir paredzētas vairākas iespējas nomaksāt nodokļu parādu pa daļām. Tas, kuru no iespējām nodokļu maksātājam ir tiesības izmantot, ir atkarīgs no nodokļu parāda izveidošanās iemesla un termiņa.

Ja jums nepieciešama profesionāla palīdzība, lai risinātu šos un citus grāmatvedības jautājumus, mēs esam šeit, lai palīdzētu! BL Grāmatvedība piedāvā profesionālus, precīzus, savlaicīgus grāmatvedības pakalpojumus par pieejamu, fiksētu ikmēneša cenu. Nevilcinieties, lai sazinātos ar mums. Esam šeit, lai Jums palīdzētu.

Ar cieņu, Lāsma Barskoviča

Galvenā grāmatvede, BL Grāmatvedība, +371 29211857

Similar Posts