SIA “BL Grāmatvedība”, ar prieku paziņo, ka esam gatavi sniegt profesionālu palīdzību ikvienam, kas vēlas sakārtot gada pārskatus un citas svarīgas finanšu dokumentācijas. Mūsu galvenā grāmatvede Lāsma Barskoviča kopā ar pieredzējušu komandu nodrošinās, ka jūsu finanšu pārskati tiek sagatavoti precīzi un atbilstoši visām normatīvajām prasībām.

Mēs varam palīdzēt ar sekojošiem pakalpojumiem:

  • Gada ienākumu deklarāciju (GID) sagatavošana un iesniegšana: Mūsu speciālisti palīdzēs jums aizpildīt deklarāciju, ievērojot visas Valsts ieņēmumu dienesta (VID) prasības. Mēs sniedzam atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem, piemēram, kā iesniegt medicīnas čekus, ziedojumus, kā deklarēt ārvalstīs gūtos ienākumus un daudz ko citu.
  • Attaisnoto izdevumu uzskaite un deklarēšana: Medicīnas izdevumi, izglītības maksas, zobārstniecības pakalpojumi – mēs palīdzēsim atgūt pārmaksāto Iedzīvotāju ienākuma nodokli (IIN).
  • Nodokļu plānošana un optimizācija: Konsultējam par efektīvākajiem veidiem, kā plānot savus nodokļus, lai izvairītos no pārmaksām un optimizētu izdevumus.
  • Dokumentu pārbaude un ievade EDS: Mēs nodrošināsim, ka visi nepieciešamie dokumenti tiek pareizi ievadīti Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (EDS), lai jūs varētu saņemt visus iespējamos nodokļu atvieglojumus un atmaksas.

Ja jums ir jautājumi par to, kā pareizi aizpildīt gada ienākumu deklarāciju, kurus čekus un kvītis var pievienot, vai arī kā atgūt pārmaksātos nodokļus par dažādiem izdevumiem, sazinieties ar mums! Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izprast un veiksmīgi pārvaldīt savus finanšu jautājumus.

SIA “BL Grāmatvedība” – Jūsu partneris finanšu drošībai un pārskatāmībai.

Kontakti: Tālrunis: +371 29211857 Lāsma Barskoviča Galvenā grāmatvede SIA “BL Grāmatvedība”

Similar Posts