Mēs ar lepnumu paziņojam, ka BL Grāmatvedība ir gatava sniegt uzņēmumiem labāko iespējamo grāmatvedības pakalpojumu, ņemot vērā jaunās pārmaiņas valsts pārvaldē!

2023. gada 1.jūnijā Ministru kabineta sēdē tika apstiprināts projekts par Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma ietvaros izveidotās iniciatīvas “Valsts pārvaldes vienota valsts finanšu resursu plānošana un pārvaldības grāmatvedības pakalpojumu nodrošinājums, vienotās resursu vadības ieviešana.”

Šis ir vēl viens solis pretī modernizācijai un efektivitātei valsts pārvaldē, un mēs esam gatavi uzņemties šo izmaiņu vadību. Mēs pilnībā saprotam, cik svarīga ir centralizēta un efektīva finanšu grāmatvedība valsts iestādēm, un esam gatavi nodrošināt augstākā līmeņa grāmatvedības pakalpojumus Jelgavas uzņēmumiem.

Mūsu pieredze un ekspertīze šajā jomā mums ļauj nodrošināt pilnīgu saderību ar jaunajiem noteikumiem un prasībām. Turpmāk mēs ļausim Jums koncentrēties uz Jūsu uzņēmējdarbības attīstību, nodrošinot visaptverošu grāmatvedības atbalstu.

Uzticiet BL Grāmatvedībai savu finanšu grāmatvedību, lai sasniegtu veiksmīgus uzņēmējdarbības rezultātus!

Similar Posts